Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Andrzejki 2019

Andrzejki 2019

 

Andrzejki to doskonała chwila do zabaw i wróżb tuż przed nadchodzącym adwentem.

Z tej okazji 28 listopada 2019r.odbyła się dyskoteka andrzejkowa w naszej szkole. Samorząd uczniowski zorganizował dwa spotkania, jedno odbyło się dla klas młodszych, a drugie dla dzieci klas IV-VIII.

Najmłodsze dzieci z ogromnym zainteresowaniem obserwowały przybyłe wróżki i czarownice  wprowadzające je w magię wieczoru andrzejkowego. Z zaangażowaniem również włączyły się w przygotowane dla nich wróżby, następnie tańczyli w rytm skocznej muzyki i uczestniczyły w konkursach tanecznych. Zabawy te cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Dla starszych uczniów przygotowano wróżby indywidualne, uczniowie podchodząc do wróżek mogli dowiedzieć się o swojej przyszłości czy poznać imię przyszłego wybranka. Muzyka wprowadziła biorących udział w imprezie w odpowiedni nastrój, dzięki czemu wszyscy świetnie się bawili.

Mimo zmęczenia zabawą, uczniowie zakończyli dyskotekę w doskonałych humorach. Tegoroczne Andrzejki można uznać za udane. Wszyscy z utęsknieniem czekają na kolejną zabawę andrzejkową zastanawiając się czy wróżby się spełnią.

Data dodania: 2019-11-29 07:37:20
Data edycji: 2019-11-29 07:40:25
Ilość wyświetleń: 177
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button