Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Piknik Rodzinny

Piknik Rodzinny

W sobotę, 8 czerwca 2019r. w naszej szkole odbył się Piknik Rodzinny. Tego dnia do naszej szkoły przybyli nie tylko nasi uczniowie ale także inne dzieci i rodziny z okolicznych miejscowości. Organizatorem imprezy była Rada Rodziców na czele z Przewodniczącą p. Joanną Tyburską. W organizację pikniku zaangażowała się także Pani Sołtys Barbara Błażejewska oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Skudzawach. 

Na sobotni dzień przygotowano wiele atrakcji. Były dmuchane zjeżdżalnie, zabawy na świeżym powietrzu, tańce, przeciąganie liny. Imprezę poprowadzili animatorzy z grupy Szafa Gra. Rodzice dzieci z oddziału przedszkolego zaprezentowali przedstawienie pt. "Kaczka Dziwaczka". 

Nie zabrakło słodkich przysmaków. Szkolna kawiarenka oferowała wiele rodzai ciast, napoi. Najsmaczniejsze okazały się gofry z dużą ilością owoców. Pani Sołtys ufundowała lody dla każdego uczestnika zabawy. Zorganizowany został również grill, gdzie dzieci mogły zjeść ciepły posiłek po wyczerpujących zabawach. 

Dyrkacja oraz Społeczność Uczniowska składa podziekowania dla Rady Rodziców, Koła Gospodyń Wiejskich i Pani Sołtys Barabary Błażejewskiej za organizację Pikniku Rodzinnego. 

Data dodania: 2019-06-10 09:35:54
Data edycji: 2019-06-10 10:39:20
Ilość wyświetleń: 367
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button