Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Godziny dostępności w Szkole Podstawowej w Skudzawach w roku szkolnym 2022/2023

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Godziny dostępności

Służbowy adres e - mail

1.

Arciszewska Daria

Czwartek 14:00 – 15:00

daria@spskudzawy.pl

2.

Brzóska Ewa

Poniedziałek 12:30 – 13:30

ewa@spskudzawy.pl

3.

Brzóska Hanna

Czwartek 9:00 – 15:00

hanna@spskudzawy.pl

4.

Celebudzka Małgorzata

Wtorek 13:00 – 14:00

dyrektor@spskudzawy.pl

5.

Kluskiewicz Emilia

Piątek 11:40 – 12:40

emilia@spskudzawy.pl

6.

Kopczyńska Katarzyna

Wtorek 7:50 – 8:50

katarzyna@spskudzawy.pl

7.

Kozłowska Anna

Czwartek 10:40 – 11:40

anna@spskudzawy.pl

8.

Lemańska Beata

Poniedziałek 8:45 – 9:45

beata@spskudzawy.pl

9.

Lisewska Katarzyna

Środa 13:05 – 14:05

katarzyna1@spskudzawy.pl

10.  

Łasiński Jarosław

Czwartek 13:15 – 14:15

jaroslaw@spskudzawy.pl

11.

Sęczyk-Milewska Katarzyna

Czwartek 9:35 – 10:35

katarzyna2@spskudzawy.pl

12.

Smulska Małgorzata

Czwartek 9:35 – 10:35

malgorzata1@spskudzawy.pl

 13.

Sternicka Romualda

Poniedziałek 13:15 – 14:15

romualda@spskudzawy.pl

 14.

Szczepańska Iwona

Środa 7:00 – 8:00

wona@spskudzawy.pl

15. Teska Renata Czwartek 14:04 – 15:05 renata@spskudzawy.pl

 16.

Umiński Bartłomiej

Wtorek 13:15 – 14:15

bartlomiej@spskudzawy.pl

 17.

Węgrzynowska Katarzyna

Piątek 11:25 – 12:25

katarzyna3@spskudzawy.pl

 18.

Wichrowska Bożena

Piątek 10:30 – 11:30

bozena@spskudzawy.pl

 19.

Witkowska Anna

Poniedziałek 14:10 – 15:10

anna1@spskudzawy.pl

 20.

Wysocka Marlena

Czwartek 14:05 – 15:05

marlena@spskudzawy.pl

21.

Zglińska Mgdalena

Piątek 8:45 – 9:45

magdalena@spskudzawy.pl

 

Data dodania: 2021-10-08 17:14:50
Data edycji: 2022-10-20 12:08:02
Ilość wyświetleń: 383
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej