Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Godziny dostępności w Szkole Podstawowej w Skudzawach w roku szkolnym 2023/2024

L.p.

Nazwisko i imię nauczyciela

Godziny dostępności

Służbowy adres e - mail

1.

Wegner Piotr

Poniedziałek 7:00 – 8:00

piotr@spskudzawy.pl

2.

Brzóska Ewa

Środa 10:40 – 11:40

ewa@spskudzawy.pl

3.

Kamińska Marlena 

Poniedziałek 8:00 – 9:00

marlena@spskudzawy.pl

4.

Celebudzka Małgorzata

Wtorek 13:00 – 14:00

dyrektor@spskudzawy.pl

5.

Kluskiewicz Emilia

Wtorek 12:30 – 13:00

emilia@spskudzawy.pl

6.

Kopczyńska Katarzyna

Poniedziałek 10:40 – 11:40

katarzyna@spskudzawy.pl

7.

Kozłowska Anna

Czwartek 10:40 – 11:40

anna@spskudzawy.pl

8.

Lemańska Beata

Poniedziałek 11:30 – 12:00
Czwartek 13:30 – 14:00

beata@spskudzawy.pl

9.

Lisewska Katarzyna

Czwartek 7:55 – 8:55

katarzyna1@spskudzawy.pl

10.

Redestowicz Małgorzata

Środa 9:00 – 9:30

Czwartek 12:30 – 13:00

malgorzata@spskudzawy.pl

11.  

Łasiński Jarosław

Środa 7:45 – 8:45

jaroslaw@spskudzawy.pl

12.

Sęczyk-Milewska Katarzyna

Czwartek 11:30 – 12:30

katarzyna2@spskudzawy.pl

13.

Smulska Małgorzata

Piątek 10:40 – 11:40

malgorzata1@spskudzawy.pl

 14.

Sternicka Romualda

Środa 12:00 – 12:30

romualda@spskudzawy.pl

 15.

Szczepańska Iwona

Środa 7:00 – 8:00

iwona@spskudzawy.pl

16. Teska Renata Czwartek 14:10 – 14:40 renata@spskudzawy.pl

 17.

Umiński Bartłomiej

Środa 14:10 – 15:10

bartlomiej@spskudzawy.pl

 18.

Węgrzynowska Katarzyna

Piątek 9:35 – 10:35

katarzyna3@spskudzawy.pl

 19.

Wichrowska Bożena

Wtorek 9:00 – 9:30

Piątek 9:00 – 9:30

bozena@spskudzawy.pl

 20.

Witkowska Anna

Czwartek 14:15 – 14:45

anna1@spskudzawy.pl

 21.

Wysocka Marlena

Czwartek 10:15 – 10:45

marlena@spskudzawy.pl

22.

Zglińska Mgdalena

Czwartek 10:30 – 11:30

magdalena@spskudzawy.pl

 

Data dodania: 2021-10-08 17:14:50
Data edycji: 2023-11-10 20:27:13
Ilość wyświetleń: 1062
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej