Czcionka:

A+A-

Kontrast:

KONSULTACJE INDYWIDUALNE NAUCZYCIELI W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

L.p.

Imię i nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Godziny od-do

Służbowy adres e - mail

1.      

Ewa Brzóska

środa

8:55 – 9:40

ewa@spskudzawy.pl

2.      

Hanna Brzóska

piątek

9:50 – 10:35

hanna@spskudzawy.pl

3.      

Katarzyna Kopczyńska

wtorek

12:45 – 13:30

katarzyna@spskudzawy.pl

4.      

Anna Kozłowska

piątek

9:50 – 10:35

anna@spskudzawy.pl

5.      

Beata Lemańska

wtorek

8:00 – 8:30

beata@spskudzawy.pl

6.      

Katarzyna Lisewska

środa

10:45 – 11:30

katarzyna1@spskudzawy.pl

7.      

Grażyna Niedbalska

poniedziałek

11:30 – 12:15

grazyna@spskudzawy.pl

8.      

Aleksandra Mączkowska

 

 

aleksandra@spskudzawy.pl

9.      

Małgorzata Redestowicz

wtorek

8:55 – 9:40

malgorzata@spskudzawy.pl

10.   

Katarzyna Sęczyk-Milewska

poniedziałek

11:50 – 12:35

katarzyna2@spskudzawy.pl

11.   

Małgorzata Smulska

środa

8:55 – 9:40

malgorzata1@spskudzawy.pl

12.   

Iwona Szczepańska

poniedziałek

9:50 – 10:35

iwona@spskudzawy.pl

13.   

Romualda Sternicka

środa

12:05 – 12:35

romualda@spskudzawy.pl

14.   

Renata Teska

czwartek

14:20 – 14:45

renata@spskudzawy.pl

15.   

Bartłomiej Umiński

piątek

12:45-13:20

bartlomiej@spskudzawy.pl

16.   

Katarzyna Węgrzynowska

środa

10:45 – 11:30

katarzyna3@spskudzawy.pl

17.   

Anna Witkowska

wtorek

13:30 – 14:20

anna1@spskudzawy.pl

18.   

Bożena Wichrowska

wtorek

10:45 – 11:30

bozena@spskudzawy.pl

19.   

Jarosław Łasiński

piątek

8:00 – 8:45

jaroslaw@spskudzawy.pl

20.   

Marlena Wysocka

wtorek

12:45 – 13:20

marlena@spskudzawy.pl

Data dodania: 2021-10-08 17:14:50
Data edycji: 2021-10-08 17:16:58
Ilość wyświetleń: 29
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej