Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Bezpieczne wakacje

19 czerwca 2026 r. uczniowie klas I–III uczestniczyli w spotkaniu promującym „Bezpieczne wakacje”, które odbyło się w Ośrodku Wypoczynkowym w Sitnicy.Podczas wydarzenia dzieci miały okazję przypomnieć sobie najważniejsze zasady bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji. Rozmawiano o bezpiecznym zachowaniu nad wodą, na drodze oraz podczas zabaw na świeżym powietrzu. Uczniowie dowiedzieli się również, jak reagować w sytuacjach zagrożenia oraz pod jakie numery alarmowe należy dzwonić w razie potrzeby.Po części edukacyjnej dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych na terenie ośrodka. Wspólne zabawy, gry i aktywności na świeżym powietrzu dostarczyły uczestnikom wiele radości i niezapomnianych wrażeń.Spotkanie było ciekawą i wartościową lekcją, która pomogła uczniom przygotować się do letniego wypoczynku. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza przyczyni się do tego, aby nadchodzące wakacje były dla wszystkich bezpieczne, radosne i pełne wspaniałych przygód.

 

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-22 15:38:33
Data edycji: 2026-06-22 15:39:37
Ilość wyświetleń: 99
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej