Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

Egzamin na kartę rowerową

18 czerwca 2026 r., uczniowie klas IV  przystąpili do egzaminu na kartę rowerową. Jego celem było sprawdzenie znajomości przepisów ruchu drogowego, zasad bezpiecznego poruszania się po drogach oraz podstaw udzielania pierwszej pomocy. Egzamin składał się z dwóch części. W części teoretycznej uczniowie rozwiązywali test obejmujący zagadnienia związane ze znakami drogowymi, przepisami ruchu drogowego, zasadami poruszania się pieszych i rowerzystów oraz udzielaniem pierwszej pomocy. Po pomyślnym zaliczeniu tej części przystąpili do egzaminu praktycznego.Podczas tej  części, która odbyła się na boisku szkoły, uczniowie prezentowali umiejętności bezpiecznej jazdy na rowerze. Wykonywali m.in. skręty, włączanie się do ruchu, zatrzymywanie pojazdu, sygnalizowanie manewrów.Nad prawidłowym przebiegiem egzaminu czuwali przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Rypinie, asp. Artur Grzegorzewski.

Gratulujemy uczniom klasy IV pomyślnego zdania egzaminu i uzyskania karty rowerowej!

 

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-22 15:33:16
Data edycji: 2026-06-22 15:35:12
Ilość wyświetleń: 124
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej