Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Gminny Dzień Babci i Dziadka

W niedzielę 22 stycznia 2023 roku na hali sportowej w Skrwilnie odbył się Gminny Dzień Babci i Dziadka połączony z Charytatywnym Turniejem Drużyn, Instytucji oraz Zakładów pracy. Uczniowie oraz pracownicy  Szkoły  z dumą reprezentowali naszą społeczność. 

Na uroczystej akademii przybyli licznie Dziadkowie i Babcie mogli podziwiać talent wokalny Julki Suleckiej i Pauliny Sobolewskiej. Nie mniej radości sprawiły zebranym gościom popisy taneczne pierwszoklasistów oraz dziewcząt z klas VII-VIII. Na zakończenie, pod kierunkiem Pani Anny Kozłowskiej, wszyscy uczniowie zaprezentowali szkolną belgijkę.

Kilkoro uczniów z naszej Szkoły zostało nagrodzonych w konkursie „Najpiękniejsza laurka dla Babci i Dziadka”. 

Pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej zajęła Nadia Tyburska  kl. I.

Drugie miejsce: Daria Witkowska kl. II

Trzecie miejsce: Paulina Sobolewska kl. III i Alicja Mikołajczak „0”.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział, a laureatkom serdecznie gratulujemy!!

Dużo emocji, śmiechu i zabawy dostarczyły zebranym gościom zmagające się w różnych konkurencjach drużyny instytucji i zakładów pracy. Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Skudzawach walczyła dzielnie i świetnie radziła sobie z kolejnymi zadaniami.  Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary.

„SP Skudzawy – lubimy pomagać!” z takim hasłem w sercach wszyscy tego dnia bawili się na hali sportowej  w Skrwilnie, gdyż  celem tej imprezy była zbiórka na leczenie onkologiczne Filipka Zanieckiego, który uczęszcza do oddziału przedszkolnego. 

 

TANIEC BELGIJKA - kliknij

 

WARTO POMAGAĆ!!

 

Data dodania: 2023-01-23 07:37:29
Data edycji: 2023-01-23 07:46:16
Ilość wyświetleń: 446
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej