Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

IGRZYSKA LEKKOATLETYCZNE W OKALEWIE

Oto  kolejne sukcesy naszych uczniów! Tym razem sportowe. 18 czerwca uczestniczyliśmy w Gminnych Igrzyskach Lekkoatletycznych Dziewcząt i Chłopców Klas IV-VIII Szkół Podstawowych zorganizowanych przez Szkołę Podstawową im. Ziemi Dobrzyńskiej w Okalewie przy współpracy Urzędu Gminy Skrwilno.Z naszej szkoły w igrzyskach wzięło udział 26 zawodników, którzy spisali się wspaniale!Indywidualnie zdobyli łącznie 18 medali i 2 puchary za biegi sztafetowe. Oto wyniki sportowych zmagań w różnych lekkoatletycznych dyscyplinach:

Lp.

Nazwisko i imię

Miejsce

Klasa

Konkurencja

1.

Tyburska Zuzanna

1

VII

Skok w dal

2.

Komosińska Lena

1

VII

Bieg na 100m

3.

Lemańska Zofia

1

VI

Bieg na 300m

5.

Sulecka Julia

4

VI

Rzut p.pal.

6.

Tomaszewska Maria

2

IV

Rzut p. pal.

7.

Nowatkowska Malwina

3

VII

Rzut p. lek.2kg

8

Górczyńska Wiktoria

2

VII

Skok w dal

9.

Tomaszewski Dominik

5

VII

Rzut p. lek.3kg

10.

Zieliński Mateusz

1

VI

Bieg na 300m

11.

Tomaszewski Filip

1

VII

Skok w dal

12.

Staszewski Szymon

2

VI

Rzut p.pal.

13.

Tyburski Miłosz

2

VII

Bieg na 300m

14.

Dunajski Filip

1

VI

Rzut p.lek.1kg

15.

Tomaszewska Maja

4

IV

Bieg na 300m

16.

Zielska Maja

2

VIII

Bieg na 100m

17.

Ronowicz Sylwia

1

VIII

Bieg na 300m

18.

Brodzińska Julia

1

VIII

Pchnięcie kulą

19.

Ciepliński Kacper

1

VIII

Bieg na 300m.

20.

Krajnik Marcel

1

VIII

Bieg na 800m.

21.

Chorąży Patryk

2

VIII

Pchnięcie kulą

22.

Malinowska Aneta

4

VI

Rzut p. lek. 1kg

23.

Bartel Hanna

5

IV

Rzut p. lek. 1kg

24.

Pijankowski Dariusz

4

VI

Rzut p.pal.

25.

Zabłocka Ewa

2

VII

Rzut p. lek. 2 kg

26.

Watkowski Artur

6

VII

Rzut p.lek. 3 kg

 

Skład sztafety dziewcząt: Maja Tomaszewska, Zosia Lemańska, Zuzanna Tyburska, Lena Komosińska, Sylwia Ronowicz,  .  Dziewczęta zajęły 1 miejsce.

Skład sztafety chłopców: Mateusz Zieliński, Filip Tomaszewski, Miłosz Tyburski, Kacper Ciepliński, Marcel Krajnik . Chłopcy również zajęli 1 miejsce.

Zawodników do zawodów przygotowała p. Anna Kozłowska.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!

 

Data dodania: 2024-06-18 17:41:31
Data edycji: 2024-06-18 17:43:31
Ilość wyświetleń: 626
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej