Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie

11.09.2022 roku reprezentacja Szkoły Podstawowej w Skudzawach wzięła  udział w zawodach wojewódzkich pod nazwą Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie, które odbyły się na Stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku. Rywalizacja odbywała się w formule dwuboju lekkoatletycznego. Każdy zawodnik wziął udział w dwóch konkurencjach – jednej biegowej i jednej technicznej. Uczestnicy imprezy mieli do wyboru bieg na 60 lub 300 metrów, skok w dal, skok wzwyż czy rzut piłeczką palantową. Do zawodów zgłosiło się 550 osób. Naszą szkołę reprezentowało 2 zawodników z klasy V  - Zosia Lemańska i Konrad Pawelec. Konrad zajął 3 miejsce w rzucie piłeczką palantową i 5 miejsce w biegu na 300m. W klasyfikacji dwuboju uplasował się na 18 miejscu. Zosia zajęła 15 miejsce w skoku w dal   i 22 miejsce w biegu na 300 m. W klasyfikacji dwuboju uplasowała się na 90 miejscu. Wszyscy uczestnicy otrzymali  pakiety startowe oraz ciepły posiłek. Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Data dodania: 2022-09-11 19:24:16
Data edycji: 2022-09-12 19:26:07